WROCŁAWSKA STEPOWNIA

- szkoła stepowania we Wrocławiu


AKTUALNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ

zobacz...

 

SZKOŁA, ZAJĘCIA, ZAPISY

zobacz...

 

GALERIA

zobacz...

 


HARMONOGRAMSZKOŁA, ZAJĘCIA, ZAPISY


O SZKOLE

WROCŁAWSKA STEPOWNIA

- to pierwsza we Wrocławiu szkoła stepowania (tap-dance), założona przez Dariusza Dudzika, z oficjalną siedzibą na pl. Orląt Lwowskich 2. Działając od września 2014 roku, nieustannie zrzesza wielbicieli stepowania z Wrocławia i okolic - nie tylko oferując naukę stepowania na kilku poziomach (dla zupełnie początkujących, początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych), ale także organizując pokazy i imprezy stepowane.

O ZAJĘCIACH

Na zajęciach nauczysz się właściwej techniki stepowania, kroków, choreografii oraz improwizacji stepowanej. Poznasz także elementy innych rodzajów tańca będących wplecionymi w stepowanie. Wszystko rozpoczynamy rozgrzewką, następnie wykonujemy dogrzewające ćwiczenia rytmiczne, koordynacyjne, oraz techniczne. Kolejnym punktem zajęć jest poznanie nowych technik oraz ćwiczenie tych już poznanych, które komponujemy w choreografię. Ostatnim elementem jest stepowana improwizacja (oraz jej nauka) zakończona krótkim rozciąganiem. Oczywiście strukturę zajęć zmieniam w zależności od grupy i potrzeb danego dnia. Na miejscu można wypożyczyć buty do stepowania, jednak z czasem warto zaopatrzyć się w swoje własne. Dodatkowo w ramach zajęć dostajesz dostęp do materiałów online z ćwiczeniami i choreografią abyś mógł trenować również w domu.

ZAPISY

Zapisać się na zajęcia można w każdej chwili - wypełniając formularz rejestracyjny (kliknij przycisk "zapisz się") lub kontaktując się przez email lub telefonicznie (zakładka kontakt). Później wystarczy już tylko przyjść na zajęcia dla zupełnie początkujących wg. aktualnego grafiku. Regularne nabory, mają miejsce we wrześniu i w lutym. Wtedy to zazwyczaj odbywają się przeniesienia do wyższych grup i rozpoczynamy naukę nowego materiału

ZAPISZ SIĘ!
Często zadawane pytania - zapisy...

- Czy na zajęcia dla ZUPEŁNIE POCZĄTKUJĄCYCH trzeba się zapisywać na początku semestru, czy są otwarte i można się dopisać w dowolnym momencie?

Najlepiej zapisać się na zajęcia z początkiem sezonu, kiedy ogłaszane są nabory tj. we wrześniu lub w lutym. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby dołączyć w dowolnym momencie. Zajęcia są pod tym względem otwarte i prowadzone w taki sposób aby to było możliwe. Należy jedynie potwierdzić wcześniej swoją obecność, ewentualnie umówić się na indywidualne zajęcia wstępne.

Często zadawane pytania - dla kogo są zajęcia?

- Czy zajęcia są dla młodzieży?  - Jestem po 50tce czy mogę zapisać się na zajęcia? - Czy mogę zapisać swoje dziecko na zajęcia?

Stepować można w każdym wieku! Dlatego bez obaw, zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież, dorosłych oraz seniorów, dla każdego znajdzie się miejsce.

Często zadawane pytania - czy na początku muszę mieć buty do stepowania?

- Czy na początku muszę posiadać specjalne buty do stepowania? Jeśli nie, to w jakie obuwie ze sobą przynieść?

Na początku nie trzeba posiadać własnych stepówek (spokojnie można ćwiczyć w wygodnym obuwiu typu tenisówki). Dla chętnych natomiast na miejscu jest możliwość wypożyczenia butów do stepowania , w cenie 5zł/zajęcia. Dzięki czemu można dokładnie słyszeć swoje stopy już od pierwszych zajęć:)

Często zadawane pytania - jaki jest koszt zajęć?

- Jaki jest koszt zajęć? Czy można płacić każdorazowo za zajęcia, czy opłaty są miesięczne ?

Można płacić każdorazowo za zajęcia, lub wykupując karnet. Od 01.09.2015 roku opłaty wyglądają w następujący sposób:

Wejście na pojedyncze zajęcia - 35zł

Karnet na 4 zajęcia - 120zł

Karnet miesięczny (od poziom początkującego) - 150zł

Wypożyczenie butów - 5zł

(W ramach karnetów uczestnicy otrzymują dostęp do nagrań online z ćwiczeniami, choreografiami i muzyką)

GALERIE


STUKANY - 36 PPA 2015

DZIEŃ DZIECKA 2015 

3 ŚWIĘTO STEPOWANIA 2014